OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE

LAUREATKA

Anna Sobolewska  kl. II a - laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

FINALIŚCI

Kmieciak Aleksandra  kl. III d  finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Sobolewska Anna  kl. II a  finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Rudnik Magdalena  kl. II b  finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Bąk Katarzyna  kl. III c  finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Berus Anna  kl. III c  finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Perkowska Michalina  kl. II c  finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Maciej Nierzwicki    – finalista  Konkursu Historycznego  o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego  w Koszalinie

Konstancja Mlonek   – finalistka Konkursu Historycznego  o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego  w Koszalinie.

Aleksandra  Konon – laureatka  Konkursu Języka Polskiego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2  w Koszalinie.

Robert Wróbellaureat Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego  w Koszalinie

Anna Kałus  laureata Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO im. S. Dubios   w Koszalinie

Anna Berus   laureata Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO im. S. Dubios   w Koszalinie

Michalina Ruczyńska  finalistka Konkursu Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO im. S. Dubios   w Koszalinie

Aleksandra Boruc - laureatka   Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego.

Justyna Kosiarek - finalistka  Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego.

Patrycja Koźlarek - finalistka  Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego.

OSIĄGNIĘCIA MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE

LAUREACI

Magdalena Dorębska  kl. III c   laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Dziurewicz Martyna  kl. III d   laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Biologicznego.

Grzymała Berenika  kl. III d    laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Geograficznego.

FINALIŚCI

Bąk Katarzyna  kl. III c    finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Matematycznego.

Ładyński Piotr  kl. III c   finalista Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Dorębska Magdalena  kl. IIIc  finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Zwoliński Krzysztof  kl. III c  finalista Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Kałus Anna  kl. III c   finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Berus Anna  kl. III c finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Chemicznego.

Zwoliński Krzysztof  kl. III c   finalista Wojewódzkiego  Konkursu Biologicznego.

Dziurewicz Martyna  kl. III d    finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Biologicznego.

Kmieciak Aleksandra  kl. III d    finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Geograficznego.

Grzymała Berenika  kl. III d    finalistka Wojewódzkiego  Konkursu Geograficznego.

Rajski Jakub kl. II c   finalista Wojewódzkiego  Konkursu Wiedzy Informatycznej.

Urszula Cienkowska  laureata  Konkursu Chemicznego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego w Koszalinie.

Magdalena Bąk  finalistka    Konkursu  Biologicznego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Katarzyna Kusiek  finalistka    Konkursu  Biologicznego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Wiktoria Piechucka   finalistka    Konkursu  Biologicznego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Agata Wojewoda  finalistka    Konkursu  Biologicznego o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Alicja Szmajdzińska   finalistka    Konkursu  Geograficznego  o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Martyna Knop   finalistka    Konkursu  Geograficznego  o Puchar Dyrektora II LO im. W. Broniewskiego   w Koszalinie.

Paulina Sak -  laureatka    Konkursu  Matematycznego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2  S. Lema  w Koszalinie.

Jakub Bielicki -  laureat    Konkursu  Matematycznego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2  S. Lema  w Koszalinie.

Paulina Sak-   finalistka  Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora I LO im. S. Dubois w Koszalinie.

Anna  Stępień-   finalistka  Konkursu Matematycznego o Puchar Dyrektora I LO im. S. Dubois w Koszalinie.

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

21.09.2007 r. MIĘDZYNARODOWY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Muzealne Spotkania z Fotografią” – LAUREACI :

·        KAROLINA  NOWECKA KLAS III A

·        JAGODA KOSOWSKA KLASA II A

·        PATRYK OGONOWSKI -tegoroczny absolwent

·        MAGDA LAUTENBACH tegoroczna absolwentka

22.09.2007 r. VI PRZEGLĄD PIOSENKI WĘDROWNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ, HARCERSKIEJ I TURYSTYCZNEJ „KAMASZ”

·        MICHALINA RUCZYŃSKA  KLASA III D – LAUREATKA I MIEJSCA

13.01.2008 r.  V SPOTKANIA MUZYCZNE „Kolędowanie z gitarą”

·          MICHALINA RUCZYŃSKA KLASA III D -  II MIEJSCE

21.01.2008    r. VIII KONKURS MUZYCZNY „MUZYKORAMA

·          MICHALINA RUCZYNSKA KLASA III  D– LAUREATKA I MIEJSCA