OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE

Marta Semmler  zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Oświatowym na felieton pt. Szkoła moich marzeń organizowanym przez CDiDN w Szczecinie oraz CEN  w Koszalinie.

Joanna Murawska ( tegoroczna absolwentka Gimnazjum nr 11 )  zajęła III  miejsce w Wojewódzkim Konkursie Oświatowym na felieton pt. Szkoła moich marzeń organizowanym przez CDiDN w Szczecinie oraz CEN  w Koszalinie.

Mateusz Ostasz  zdobył  wyróżnienie Turnieju Recytatorskiego im. C.K. Norwida organizowanego  przez Teatr Propozycji Dialog w Koszalinie.

Maciej Toporowski  zdobył  wyróżnienie Turnieju Recytatorskiego im. C.K. Norwida organizowanego przez Teatr Propozycji Dialog w Koszalinie.

Aleksandra Cymerys – laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Maciej Brateusfinalista Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Adriana Kretkowskafinalistka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Dominika Brzezińska    finalistka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Katarzyna Kostrzwska finalistka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Marta Semmler  finalistka Konkursu Języka Polskiego z Elementami Wiedzy o Sztuce.

Łukasz Panasowiec zdobył tytuł Mistrza ortografii w Miejskim Konkursie Ortograficznym pt. Ortograficzny zawrót głowy.

Katarzyna Olbromska  zdobyła tytuł  Wicemistrza ortografii w Miejskim Konkursie Ortograficznym pt. Ortograficzny zawrót głowy.

Adriana Kretkowska – zajęła I miejsce w V Konkurs Humanistyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Katarzyna Spirin -  II miejsce w V Konkurs Humanistyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Marta Lichwa- finalistka V Konkursu Humanistycznego o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Katarzyna Olbromska - finalistka V Konkursu Humanistycznego o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Sandra Płucka - finalistka V Konkursu Humanistycznego o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Anna Kosińska - finalistka V Konkursu Humanistycznego o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Krzysztof Błaszczyk  laureat Konkursu Historycznego  o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Dominika Brzezińska  finalistka  Konkursu Historycznego  o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Michał Karnafal  finalista Konkursu Historycznego  o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

OSIĄGNIĘCIA MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE

Marcel Młyńczak  laureat I miejsca  Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Adam Białas  laureat  Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Marek Kończak   finalista  Konkursu Chemicznego.

Adriana Kretkowska  finalistka Konkursu Matematycznego.

Jacek  Makaś – finalista  Konkursu Geograficznego.

Marek Kończak finalista  Konkursu Geograficznego.

Adam Białas   finalista  Konkursu Fizycznego.

Michał Sadowiski   finalista  Konkursu Fizycznego.

Kamil Kostrzewafinalista IV Konkurs Fizyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Arkadiusz Ślepowrońskifinalista IV Konkurs Fizyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Tomasz Ziemski finalista IV Konkurs Fizyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

Marcel Młyńczak   I miejsce  Konkursu Chemicznego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 7  w Koszalinie.

Adam Białas II miejsce  Konkursu Chemicznego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 7  w Koszalinie.

Reprezentacja Gimnazjum nr 11 - I miejsce klasyfikacji zespołowej  Konkursu Chemicznego  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 7  w Koszalinie.

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

XVII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „Koszalin i okolice”: nagroda – Borys Hołub (tegoroczny absolwent), wyróżnienie – Michał Hołub (IId), prace Marty Iwańcio (IIIe) i Łukasza Panasowca (IIIe) zostały zaprezentowane na wystawie.

Finaliści MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Muzealne spotkania z fotografią”: Maciej Brateus, Aleksandra Krzemińska, Agnieszka Rypniewska i Anna Wilgocka.

V KONKURS EKOLOGICZNY WAKACJE Z NATURĄ Ja i moje środowisko- I miejsce Agnieszka Malicka z klasy II c.

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA KOSZALINA w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymali: Maciej Brateus z klasy III f, Anna Wilgocka  tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum. Anna Chmielarz  z klasy III d otrzymała nagrodę dodatkowa za zaangażowanie i systematyczną pracę artystyczną.

VI KONKURS MUZYCZNY MUZYKORAMA

LAUREACI : Agata Gutarewicz, Katarzyna Czarlińska

KONKURS PLASTYCZNY „Bociani świat

I MIEJSCE   Magdalena Zienkiewicz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Człowiek, świat, przyroda”

NAGRODA BOŚ S AMagdalena Kostecka

NAGRODA STAROSTWA POWIATOWEGO w Koszalinie  - Julita Pusz

FINALIŚCI  - Joanna Kutyłowska

KONKURS WIEDZY O KOSZALINIE – „KOSZALIN W ŚWIECIE BARW”:

III MIEJSCE Katarzyna Olbromska

FINALIŚCI  Anna Lewandowska, Magdalena Dorębska, Alicja Szmajdzińska, Agnieszka Michalska, Magdalena Zienkiewicz, Sylwia Kusiak, Anna Burdzinska

22.05.2006    V OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY – „MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA, MOJA EUROPA ”

II MIEJSCE       Artur Kukliński

WYRÓŻNIENIE  Aleksandra Boruc

12.05.2006    PRZEGLAD PIOSENKI Z TOWARZYSZENIEM GITARY AKUSTYCZNEJ „BEZ PRĄDU”

Agata Gutarewicz- II miejsce Nagroda Dyrektora Gimnazjum nr 7

INNE DZIEDZINY

Klasa I d zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FUNDACJI MŁODZIEŻOWEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Gimnazjalne potyczki2006.

Łukasz Kręciejewski  z klasy IIId zajął  III miejsce w II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ  Koszalin moim miastem.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

·        Reprezentacja Gimnazjum nr 11 zdobyła tytuł wicemistrza Koszalina w dyscyplinach sportowych.

·        Judocy Jedenastki podczas międzynarodowych zawodów w Uerckeminde trzy razy stawali na podium, tj. Artur Kukliński zajął III miejsce w kat. wagowej 60kg, Piotr Lorenc wywalczył II miejsce w kat. wagowej 66 kg, natomiast Łukasz Żur zdobył II miejsce w kat. wagowej +100 kg.

·        Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Judo –Gdynia  2005 . Do zmagań finałowych zakwalifikowali się sportowcy  Jedenastki. II miejsce w kategorii – 40kg zdobyła Agnieszka Malicka oraz Damian Kowalczyk – kategoria 73kg.

·        Na pochwałę zasługuje także występ Mateusza Tchorykakategoria 55kg oraz Łukasza Żurakategoria +90kg, gdyż obaj w swojej kategorii wagowej zajęli III miejsce.

·        Finał Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Judo –Wrocław 2005. Agnieszka Malicka zajęła 7 miejsce w Polsce, natomiast Damian Kowalczyk był dziewiątym zawodnikiem w kraju.