Rok szkolny 2002/2003

Najwięcej sukcesów na swoim koncie ma uczeń klasy IIIb - Maciej Busłowicz - laureat konkursu historycznego (po raz trzeci!), geograficznego, fizycznego, języka angielskiego oraz finalista konkursu chemicznego.

Laureatką konkursu geograficznego (pierwsze miejsce!) jest Katarzyna Rembeza (IIIb). Piotr Romanowski z klasy IIId to laureat konkursu fizycznego, a także finalista konkursu języka polskiego. Finalistkami tegoż są również Aleksandra Bocewicz (IIg)i Katarzyna Struzińska (IIId). Sebastian Sieczko - finalista konkursu biologicznego. Urszula Czerwonka (IIIe) i Natalia Pikutkowska (IIb) - matematycznego.
Informatycy z gimnazjum nr 11 zdobyli grupowo trzecie miejsce w powiecie, natomiast indywidualnie tę samą pozycję zajął Maciej Cieślak (IIIa).

Jednak uczniowie odnoszą sukcesy także w innych dziedzinach. Łukasz Klim - finalista XVII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych I Logicznych, II Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży "Człowiek, świat, przyroda": Monika Rudecka - nagroda Banku Ochrony Środowiska za zdjęcie pt. "Z granicy jawy i snu". Joanna Macullewicz - wyróżnienie. Rejonowy Przegląd Piosenki Dziecięcej - wyróżnienie dla Pauli Burzawy. Rejonowy Przegląd Muzycznych Zespołów Estradowych i Solistów - wyróżnienie dla Małgorzaty Stankiewicz. Małe olimpiady przedmiotowe: Jacek Makaś - I miejsce - przyroda. Adriana Kretkowska - I miejsce - matematyka.

Konkursy o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois: humanistyczny - finaliści: Alicja Kudelska, Michał Mazur, fizyczny - laureat: Piotr Romanowski, finaliści: Wiktor Kochaniewicz, Ewa Friedensberg, Marcin Retecki, matematyczny - finaliści: Łukasz Klim, Piotr Romanowski. Mirosław Jaroszak - finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Polityk Junior 2003". II miejsce w Koszalinie w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej "Eurogimnazjada 2003": Mirosław Jaroszak, Maciej Cieślak, Piotr Żywiec, Filip Leszczyński.

IV miejsce w konkursie matematycznym Towarzystwa Szkół Twórczych: Agata Chojnacka, Marcin Busłowicz.

Sport:

Jarosław Marycz - III miejsce w gimnazjadzie powiatu koszalińskiego w lekkoatletyce, srebrny medal w mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego w kolarstwie przełajowym, złoty medal w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży województwa zachodniopomorskiego. Marek Kowalczyk - złoty medal w Karate Kyokushin w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży. Grzegorz Misiak - Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Szczecinie, kwalifikacja do Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Zielonej Górze w strzelaniu (pistolet pneumatyczny). Radek Słota - II miejsce w Konkursie o Puchar Zachodniopomorskiego Okręgu w Sportowym Tańcu Towarzyskim, V miejsce w XXIV Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Poznaniu, II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Koszalina. Radek Urbański - II miejsce, Paweł Ciechanowski - III miejsce w mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego w Taekwondo.

Bardzo dobrze wypadli nasi szóstoklasiści !!!

Współczynnik łatwości w SP 11 wynosił 0,81, co oznacza, że średnio uczeń szóstej klasy w naszej szkole zdobył 81% możliwych do zdobycia punktów (32,4 p. na 40). Współczynnik ten dla całego województwa zachodniopomorskiego wyniósł 0,69 (27,6 p.).

Serdecznie gratulujemy !!!

*** INRORMUJEMY, ŻE GIMNAZJUM NR 11 ZAJĘŁO W 2003 ROKU PIERWSZE MIEJSCE W KOSZALINIE, A TRZECIE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM ZE WZGLĘDU NA LICZBĘ LAUREATÓW OLIMPIAD ***